Apie mus

Akcinė bendrovė „Panevėžio statybos trestas“ (PST) – Lietuvos statybų įmonė, kuri savo veiklą statybų sektoriuje vykdo daugiau kaip 60 metų ir yra viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje. PST darbų sąraše daugybė sėkmingai įgyvendintų projektų. Tarp jų yra ir visai šaliai ypatingą svarbą turinčių statinių: Lietuvos Respublikos prezidentūra, Panevėžio ir Šiaulių sporto arenos, ,,Akmenės cemento“ gamykla, biokuro ir atliekų termofikacinė jėgainė ,,Fortum“ Klaipėdoje, Valdovų rūmai ir kiti. Ilgametė patirtis, domėjimasis naujausiomis technologijomis ir dėmesys klientų poreikiams, leidžia įmonei plėtoti pažangius, inovatyvius projektus, vykdyti ilgalaikes investicijas į nekilnojamąjį turtą.

Mes esame nekilnojamojo turto plėtros įmonė, priklausanti vienai seniausių ir didžiausią patirtį Lietuvoje statybos ir nekilnojamojo turto plėtros versle turinčių įmonių grupei. 100 proc. „Šeškinės projektai“ akcijų paketą valdo AB „Panevėžio statybos trestas“. Priklausydami šiai grupei savo kasdienėje veikloje pasitelkiame ilgametę sukauptą darbo patirtį, užsimezgusius tvirtus verslo ryšius, Lietuvos ir gretimų rinkų pažinimą.
Siekdami kokybiškai ir efektyviai įgyvendinti nekilnojamojo turto plėtros projektus, glaudžiai bendradarbiaujame su grupės įmonėmis ir išorės partneriais.