Privalumai

Aktyvėjant biurų rinkai bei augant nuomininkų poreikiams, taikomės prie naujausių rinkos tendencijų. Verslo centre bus daug dėmesio skirta darbuotojų patogumui: įrengiamos patogios darbo vietos, laisvalaikio zonos, žaliosios terasos lauke, kuriose darbuotojai ir verslo centro svečiai galės pasivaikščioti ir įkvėpti gryno oro. Atsižvelgiant į didėjantį stovėjimo vietų poreikį bus įrengta erdvi dviejų aukštų požeminė ir cokolinės automobilių stovėjimo aikštelės su elektromobilių įkrovimo stotelėmis. Atvykstantys dviračiais galės naudotis dviračių saugyklomis bei persirengimo patalpomis su drabužių džiovyklomis ir dušais. Saugumą užtikrins įrengtos video stebėjimo sistemos ir fzinė apsauga.

Mūsų komandos pagrindinis prioritetas yra nuomininkai, jų darbuotojai ir klientai, todėl nuolatos stengiamės dėl aukščiausios kokybės užtikrinimo ir naudojame tik kokybiškas medžiagas bei progresyvius technologinius sprendimus.

Vidaus patalpų klimatas, apšvietimas, saugumas ir pastato valdymo sistemos

Apšvietimas ir elektra – pastate sumontuoti ekonomiški LED šviestuvai su išmaniu valdymu. Visoms patalpų grupėms įrengta individuali apskaita.

Šildymas – Šildymui bus naudojama kombinuota, moderni ir ekonomiška sistema, kurioje geoterminis šildymas derinamas su centriniu miesto šildymu. Visoms patalpų grupėms įrengta individuali apskaita.

Vėsinimas – vėsa pastatui gaunama per du nepriklausomus vėsos šaltinius: pirmas - iš geoterminių gręžinių per aukšto našumo žemė-vanduo siurblius vėsą paduodant į vėdinimo mašinas biuro patalpoms, antras per VRV aukšto našumo siurblius oras-oras šaltį paduodant per komfortiškus kanalinius fankoilus. Visoms patalpų grupėms įrengta  individuali apskaita.

Vėdinimas – oras į patalpas paduodamas per atskirus vėdinimo įrenginius kuriuose sumontuoti orą valantys filtrai ir šilumą sugrąžinantys rekuperatoriai. Panaudotas oras patalpose per vėdinimo įrenginius ištraukiamas iš patalpų nuimant šilumą per rekuperatorių ir išmetamas lauk iš pastato.

Drėkinimas – vėdinimo kamerose įrengta drėkinimo sistema kurios pagalba per vėdinimo įrenginius į patalpas paduodamas higienos normas atitinkantis oras.

Apsaugos, vaizdo stebėjimo bei gaisrinė signalizacija – pastato vidaus bendrose patalpose, lauke įrengti vaizdo stebėjimo, signalizacijos įrenginiai pastato lankytojų ir darbuotojų saugumui užtikrinti. Pastate įrengta centralizuota gaisrinės signalizacijos ir informavimo sistema.

Gaisrinė sauga – parkinge stacionari sprinklerinė gesinimo sistema, kitose patalpose reikalavimus atitinkantys priešgaisriniai hidrantai.

Pastato valdymo sistema - visi šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo įrenginiai ir kitų pastato sistemų duomenys sujungti į vieną tinklą ir bus valdomi per pastato valdymo sistemą - PVS.

BREEAM New Construction standartas, tai pasirinkimas reiškiantis pagarbą aplinkai ir prestižą, sveikas ir komfortiškas darbo sąlygas.