Verslo centras

U219 – naujas verslo centras Ukmergės gatvėje. Daugiafunkciniame pastate numatytos tiek biurų patalpos, laisvalaikio zonos, tiek kavinės-restoranai, bei komercinės patalpos. Funkcionali, komfortiška ir kokybiška darbo aplinka taps papildoma pridėtine verte įmonių darbuotojams.

Nuomojamas plotas sieks net 15.000 kv. metrų. Projekto vystytojas UAB „Šeškinės projektai“, priklausanti vienai seniausių ir didžiausią patirtį Lietuvoje turinčiai statybų įmonei AB „Panevėžio statybos trestas“.


Architektūrinė idėja

Architektūrinė idėja - sukurti lengvai atpažįstamą išskirtinį pastatą, turintį aiškią emociją. Pastato forma - du horizontalūs tūriai, visumoje kaip vienetas kontrastuoja su aplinkiniais gyvenamaisiais pastatais, tarsi pabrėždamas išskirtinumą erdvės, kurios tikslas neabejingus komfortui bei vertinančius šiuolaikišką darbo aplinką suburti po vienu stogu. Erdvus atriumas tampa lyderiaujančių verslo centrų vizitine kortelė, Europos tvarios plėtros vystymo lyderiai nesiima projekto, jei nėra galimybės įrengti atriumą.

Pagrindis fasadinis Komplekso akcentas - horizontalus ovalas, žaidžiantis kaip pastato akis, kurios perspektyva žvelgiant iš vidaus tarsi leidžia pajausti gatvės šurmulį bei judėjimą. To paties stiklinio ovalo dėka vidinis pastato architektūrinis akcentas - atriumas, tampa atviras visai miesto panoramai, sukuria smalsumą aplinkiniams, suteikia galimybę pamatyti verslo centro ritmiką iš vidaus, kviečia apsilankyti.

Erdvės

Erdvės darbui ir poilsiui. Verslo centre bus įrengtos tiek biurų patalpos, laisvalaikio zonos, tiek maitinimo įstaigos, bei komercinės patalpos. Pastatas projektuojamas iš dviejų 7 ir 8 aukštų tūriu, kurie tarpusavyje sujungti įspūdingu amfiteatrinės erdvės holu, tad iš viršutinių aukštų nuomininkams atsivers Vilniaus panoramos.  Pirmasis aukštas iš Ukmergės g. pusės skirtas komercinės paskirties veiklai, kur patalpos su vitrininiais langais, o galinė aukšto dalis padalinta į dviejų lygių automobilių saugojimo patalpas. Antrame aukšte - pietų restoranas. Visa tai bus tarsi susiformavusios prekybinės šeškinės pėsčiųjų alėjos pratęsimas.

Kiekviena darbo vieta ofiso dalyje aprūpinama natūraliu apšvietimu ir vaizdu pro langą bei geriausiu pasaulinę praktiką atitinkančiu LED apšvietimu. Bendrosios pastato erdvės - atriumo erdvė, žaliosios terasos gali efektyviai būti išnaudojamos tiek darbui, tiek ir poilsiui. Įvairios pastato erdvės pagal poreikius leidžia atsiriboti ir padirbti vienumoje.  Tai skatina produktyvumą, kūrybiškumą ir naujų įdėjų generavimą.

Lankstus patalpų planavimas

Pastato nuomojamas plotas siekia net 15.000 kv.m., tipinio aukšto plotas apie 2000 kv.m. Dėl lankstaus patalpų planavimo kiekvieną pastato aukštą galima nuomoti 8 skirtingiems klientams, verslo centre gali įsikurti nuo 20 iki 1400 darbuotojų turinčios įmonės. Taip pat siūlomos atviros prieigos darbo vietos, kai darbuotojas gali laisvai pasirinkti darbo vietą uždaresnėje kabineto, „open space” erdvėje ar rezervuotis darbo vietą atvirame atriume. Taip pat numatytos erdvės savarankiškam darbuotojų pietų metui, poilsio zonos, virtuvėlės, pasitarimų kambariai, patalpos izoliuotam darbui.

BREEAM New Construction standartas
Sekdami pasaulines NT vystymo tendencijas jau ankstyvoje administracinio pastato projektavimo stadijoje pradėjome diegti BREEAM New Construction standartą, kuris nustato aukščiausius projektavimo ir statybos ekonominius, socialinius bei aplinkosauginius reikalavimus. Projektuojant biurų pastatą didžiausias dėmesys skiriamas žmogui ir jį supančiai aplinkai, kuri yra komfortiška, produktyvi ir sveika.
Pastato vidaus patalpose bus tiekiamas itin kokybiškas ir didelis šviežaus oro kiekis, atitinkantis griežčiausius Europos statybų reglamentų reikalavimus. Kiekviena darbo vieta bus aprūpinta natūraliu apšvietimu ir vaizdu pro langą bei geriausią pasaulinę praktiką atitinkantį dirbtinį apšvietimą. Ypatingas dėmesys skiriamas triukšmo lygiui ir akustikai – šiuolaikiški fasado technologiniai sprendiniai užtikrina gerą garso varžą ir neleidžia triukšmui iš lauko aplinkos patekti į darbo aplinką. Ypatingas dėmesys skiriamas ne tik pastato darbuotojams, bet ir lankytojams: pastato prieigos, keliai, takai, poilsio erdvės ir sunkaus transporto judėjimo keliai suprojektuoti užtikrinant labai griežtus ir sunkiai pasiekiamus BREEAM “Saugi prieiga” reikalavimus. Pastato statybai ir apdailai parinktos aplinkai draugiškos statybinės medžiagos, turinčios atsakingos kilmės ir aplinkosauginius sertifkatus.Projekto eiga ir vizualizacijos